Angular developer (32 – 40 uur)

Werk voor interessante opdrachtgevers

Wij werken door heel Nederland.


Ben jij een gedreven front-end developer met een passie voor Angular? Bij System4 werk je aan uitdagende projecten voor diverse opdrachtgevers als Unilever, Tilburg University, Ministerie van VWS en ASML. Ze vragen speciaal naar jou vanwege je expertise op het gebied van front-end development met Angular.

Waar nodig coach je jouw collega’s en je schroomt niet om je opdrachtgever van deskundig advies te voorzien. Want jij bent de ervaren Angular consultant waar onze opdrachtgevers op terug kunnen vallen.

WERK AAN UITDAGENDE PROJECTEN EN ontwikkel JEZELF
Je hebt de ambitie om bij ieder project waar je aan werkt vooral ook jezelf te willen ontwikkelen. Je bent nieuwsgierig naar nieuwe technieken en mogelijkheden. Wanneer je hoort van een innovatief project maak je zeker geen pas op de plaats, maar wil je juist direct in het diepe duiken.
Met je persoonlijk ontwikkelingsbudget kun jij kiezen hoe jij wil groeien. Als developer en als persoon. Of je je nu wil verdiepen in de nieuwste technieken of juist je soft skills wilt ontwikkelen; jij geeft de richting aan.


EEN VASTE BAAN ALS DEVELOPER MET DE AFWISSELING VAN VERSCHILLENDE OPDRACHTGEVERS
Bij System4 combineer je het beste van twee werelden. Je vindt bij ons de afwisseling van een freelancer. Wij zoeken steeds naar de uitdaging die bij jou past. Tegelijkertijd bieden wij je de voordelen van een vaste baan. Je houdt ervan om geregeld te starten met een nieuw project met nieuwe collega’s. Maar je bent ook onderdeel van het team van developers van System4. Net als je collega’s houd je van vrijheid en neem je de verantwoordelijkheid die daarbij hoort.

We doen er alles aan om je het System4-gevoel te geven. We hebben aandacht voor jou, je werk-privé-balans en jouw ambitie. We noemen onszelf echte vakidioten, want we zijn gek op ons vak. Het liefst zijn we de hele dag aan het programmeren en leren we elke dag iets nieuws, zodat we samen beter worden. We organiseren regelmatig kennissessies in Uden. Met echt lekker eten en drinken. Leer van je collega’s over de nieuwste technieken, geniet van de lekkerste gerechten en drink een heerlijk speciaal biertje.


WAT BIEDEN WE JOU?

  • Gevarieerde werkzaamheden in een sterk groeiend en jong bedrijff.
  • Uitdagende & innovatieve projecten
  • Een marktconform salaris aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een ruime pensioenregeling
  • Een (elektrische) leaseauto van de zaak of een reiskostenvergoeding
  • Een laptop van de zaak;
  • Maximaal een uur enkele reistijd in eigen tijd
  • Veel ruimte voor eigen inbreng en creativiteit
  • Een interessante studiebudgetregeling
  • Remote werken indien mogelijk
  • We zijn een kleine club, waar de eigenaren vooral ook je collega’s zijn
  • Last but not least: gezellige activiteiten met System4-collega’s, zoals: barbecues, game-avonden en jaarlijkse trips naar events, zoals in Las Vegas of Tokyo (zie onze blog!)


Wie ben je?
Je bent expert op het gebied van Angular2+. Daarnaast zou je je graag breder ontwikkelen of heb je al andere talen en frameworks onder de knie. Je hebt een passie voor het ontwikkelen van (web)applicaties, werkt graag met de nieuwste technieken en zoekt front-end collega’s met dezelfde bevlogenheid. Je ziet geen problemen maar leuke uitdagingen. Je hebt een heldere visie over hoe je bepaalde programmeerconcepten moet toepassen en je kunt dit ook overbrengen op je collega’s of je potentiële opdrachtgever. Oplossingen bedenk je graag in teamverband. De kwaliteit van je werk staat voorop en je schrijft clean code. Je werkt graag mee aan het succes van System4 en je voelt je thuis in een informele, maar doelgerichte en flexibele omgeving.

Als succesvolle Front-end Angular Developer vinden wij het belangrijk dat je meebrengt

    • Jij bent een medior/senior front-end developer
    • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met Angular2+
    • Kennis van andere frameworks is een pré
    • Ervaring met backend development is een pré
    • Je weet alles van HTML/CSS en JavaScript
    • API koppelingen maken doe je met je ogen dicht
    • Altijd aanwezige drang om jezelf te blijven ontwikkelen
    • Zelfstandigheid in het uitwerken van front-end projecten
    • Als hobby aan persoonlijke projecten werken is een pré;
    • Kennis van Scrum en Git is een pré
    • Flexibiliteit en communicatieve skills
    • Je spreekt en schrijft Nederlands
    • MBO/HBO werk- en denkniveauMeer weten over werken bij System4?

Heb je interesse?
Wacht dan niet en laat je gegevens achter via het sollicitatieformulier of stuur een email naar recruitment@system4.nl. en vertel ons waarom jij onze nieuwe front-end Angular developer bent! Voor meer informatie over deze leuke en uitdagende job kun je contact opnemen met Mariëlle Appeldoorn via 0413 – 319 444. We nodigen je graag uit voor een kop koffie! Naar keuze met een lekkere lunch of diner.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

 

Is dit niet -exact- wat je zoekt?
Kijk dan snel bij ons overige vacatures of daar wel jouw droombaan tussen zit!

 

Je titel komt hier
SOLLICITEER NU!
  • Sleep bestanden hierheen of
    Max. bestandsgrootte: 2 MB.

    Wij werken o.a. voor


    Jumbo
    DHL
    Tilburg Univerty
    logo ASML
    Logo Provincie Gelderland
    logo Deloitte
    Mariëlle Appeldoorn - System4 - detachering van (web)developers

    MEER WETEN? NEEM CONTACT OP MET:

    Mariëlle Appeldoorn

    0413 319 444
    info@system4.nl